NMS ANPR 2.0

ul. Przemysława II 6
63-800 Gostyń

+48 65 572 78 21
biuro@elzet.eu

INFO

NMS ANPR 2.0

Profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do automatycznego rozpoznawania numerów tablic rejestracyjnych.W momencie pojawienia się pojazdu w polu widzenia kamery program dokonuje analizy obrazu i odczytuje tablicę rejestracyjną. Wszystkie wyniki rozpoznania wraz z datą, godziną, zdjęciem tablicy rejestracyjnej oraz innymi parametrami są zapisywane w bazie danych wyników. 

 

 Aplikacja umożliwia również zarządzanie szlabanami i definiowanie określonych reakcji w zależności od rozpoznanej tablicy.

W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANY SYSTEM

Kontrola dostępu pojazdów zbudowana w oparciu o NMS ANPR 2.0 jest w pełni zautomatyzowana. Tablice rejestracyjne wszystkich przejeż- dżających aut są na bieżąco zapisywane w bazie, tworząc pełną ewidencję ruchu, a użytkownik może obserwować obraz z kamer, podglądać i edytować bazę tablic oraz generować raporty.

STEROWANIE SZLABANAMI

Program umożliwia sterowanie szlabanami, dzięki czemu tylko uprawnione pojazdy będą mogły wjechać na dany teren. Eliminuje to konieczność instalacji dodatkowych systemów kontroli dostępu, poprawia płynność przejazdu i zwiększa bezpieczeństwo.

PROSTA OBSŁUGA

Przejrzysty i intuicyjny interfejs zapewnia łatwą obsługę programu. Administrator samodzielnie definiuje uprawnienia dla poszczególnych pojazdów, zezwalając im na wjazd lub wprowadzając ograniczenia czasowe przejazdu.

INTEGRACJA Z PROGRAMEM NMS

NMS ANPR 2.0 może działać jako autonomiczne oprogramowanie, ale jest także w pełni zintegrowany z programem NMS. Rozwiązanie to pozwala na tworzenie scenariuszy reakcji w przypadku rozpoznania zdefiniowanych tablic rejestracyjnych oraz wiąże rozpoznaną tablicę z zarchiwizowanym strumieniem wideo w celu szybkiej weryfikacji zdarzenia.

żródło: novucctv.com/pl